“Neden Möller’s” Kampanyası Devam Ediyor!

Möller’s Omega 3’ü çocuğunuz veya kendiniz için kullanıyor musunuz? Cevabınızın “Evet!” olduğunu duyar gibiyiz. Peki piyasada bunca balık yağı markası varken, Möller’s Omega 3’ü sizin için ayrıcalıklı kılan ne? Kısacası; Neden Möller’s?

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve isteklerinize kayıtsız kalamazdık. Blogger dostlarımıza özel “Neden Möller’s?” kampanyamızı 30 Haziran 2015 tarihine kadar uzattık!

Kampanyamızla ilgili detayları ve katılım koşullarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

“Neden Möller’s” Kampanyası Devam Ediyor!” yazısına 3 yorum yapıldı

  1. Esra E Reply

    Buna çok sevindim 🙂 Çunkü dün öğrenmiştim bu yarışmayı. Tesekkurler

  2. sezgin Reply

    Cunku avrupanın en onde gelen markalarından bırı saflıgı ve guvenılırlıgı cesıtlı kuruluslarla onaylanmıs trıgılıserıt formatta icerisindekı a ve d vıtamını dogal olup yazın bıle guvenle kullanabılecegımız standartlarda olması sebebıyle mollers..ayrıca balık cıger yagı normal balık yagına gore daha yararlıdır dr wılsonun bu konudakı goruslerını ınceledığımızde ve gaps kıtabındada belırtıldıgı uzere gercek balık yagı balıgın cıgerınden elde edılen dogal a ve d vıtamını olan balık yagıdır..ıyı kı varsın mollers amacım odul kazanmak degıl gercek duygu ve dusuncelerımı yazmaktı ayrıca facebook hesabınızı kım yonetıyorsa onada ayrıca tskler sordugumuz her soruya ıcten ve en dogru cevapları gayet nazık bır sekılde cevapladıgı ıcın…

  3. Ali Bulut Reply

    Lezzeti, kalitesi ile kimyasal madde içermemesi zengin vitamin çeşitlerinin çokluğu ve Omega-3 ile desteklemesi kolay bulunma imkanı ile tanınmış ve kaliteli hizmeti ile Möller’s Omega 3’ü benim için ayrıcalıklı kılan özellikleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir