Önerilen kullanım dozu : 4 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için günde 5 ml (1 tatlı kaşığı)
Ticari takdim şekli: 250 ml. cam şişe.
T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. İlaç değil, besin takviyesidir.

 

Önerilen kullanım dozu : Günde 1-2 kapsül
Ticari takdim şekli: 60 kapsüllük ambalaj

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. İlaç değil, besin takviyesidir.

Möller’s Omega-3 (Cod Liver Oil) Tarihçesi

Möller’s, 1854 yılında Norveç’in Lofoten şehrinde Eczacı Peter Möller tarafından kurulmuştur. Peter Möller ve oğlu Frantz P. Möller, kendilerini, saf ve doğal yapısını değiştirmeden, daha iyi tat ve kalitede balık yağı üretmeye adamışlardır. Bu sayede Möller’s, kurulduğu tarihten bu yana üstün kalite anlayışı ve Omega-3 alanındaki gelişmeleriyle balık yağı üretimi endüstrisine öncülük etmiştir. Öyleki, Peter Möller’in taze balıktan kaliteli balık yağı elde etmek amacıyla uyguladığı üretim tekniği halen günümüzün önde gelen yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Peter Möller, oğlu Frantz P. Möller ile, balık yağı üretimi hakkındaki bilgi ve tecrübelerini 1895 yılında Londra’da yayımlanan “Cod Liver Oil and Chemistry” adlı kitapta toplamış, ardından 1938’de, yüksek kaliteli balık yağı üretimi ve Omega-3 araştırma geliştirme çalışmaları amacıyla Oslo’da Peter Möller fabrikasını kurmuştur.

Doğal tutti frutti (karışık meyve) aromalı Möller’s Omega-3, kalitesi ve lezzeti ile dünyaca ünlü saygın bir kuruluş olan “International Taste & Quality Institute ” (Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü) tarafından ödüllendirilmiştir.

Möller’s Omega 3, “Sürdürülebilir balıkçılık metodu” ile balık türlerinin geleceği için gösterilen çevreci yaklaşımı nedeniyle “Friend of the Sea (Deniz dostu)” sertifikasına da sahiptir. Möller’s Omega-3 tüm eczanelerden temin edilebilir.

Möller’s, benzersiz gelişim ve sürekli başarısının 162. yılını kutlamaktadır.

Möller’s Cod Liver Oil

  • Lezzeti ve kalitesi ile International Taste & Quality Institute (Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü) tarafından ödüllendirilmiştir.
  • Kimyasal (yapay) aroma, şeker ve tatlandırıcı içermez.
  • Kullanımı kolaydır.
  • “Moleküler distilasyon” yöntemiyle arındırılarak saflaştırılmış, yüksek kalite, saflık ve tazelikte korunmaktadır.
  • Norveç’in Atlantik kıyılarında yaşayan yabani kuzey kutbu morina balığından elde edilmektedir.
  • 250 ml.’lik cam şişede sunulmaktadır.

Möller’s üretici firması olan Axellus, Omega 3 yağ asitleri EPA ve DHA pazarlarının sorumluluğunu, gelişmesini ve devamlılığını üstlenmiş, halkın eğitimini ve güvenliğini destekleyen, iş etiği ve ürün kalite standartlarını oluşturan GOED’in (Global Organization for EPA and DHA Omega-3s) bir üyesidir.